Syntal Chemicals na Targach Chemspec Europe 2024

Z przyjemnością informujemy, że Syntal Chemicals weźmie udział w prestiżowych targach Chemspec Europe 2024, które odbędą się w dniach 19-20 czerwca w Düsseldorfie, Niemcy.

Chemspec Europe to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu przemysłu chemicznego, gromadzące czołowych ekspertów, naukowców oraz przedstawicieli firm z całego świata. Jest to doskonała platforma do wymiany wiedzy, nawiązywania kontaktów oraz prezentacji najnowszych osiągnięć technologicznych.

Podczas targów Syntal Chemicals zaprezentuje swoje innowacyjne produkty i rozwiązania, które wyznaczają nowe standardy w branży chemicznej. Nasz zespół będzie dostępny na stoisku numer E150, gdzie chętnie podzielimy się naszymi doświadczeniami, odpowiemy na pytania oraz omówimy możliwości współpracy.

Zapraszamy wszystkich uczestników targów do odwiedzenia naszego stoiska!

Szczegóły wydarzenia:

  • Data: 19-20 czerwca 2024
  • Miejsce: Messe Düsseldorf, Niemcy
  • Stoisko: E150
 

Czekamy na Was w Düsseldorfie, gdzie będziemy mieli okazję zaprezentować, jak nasze innowacyjne rozwiązania mogą wspierać rozwój Waszych przedsiębiorstw.

Do zobaczenia na targach Chemspec Europe 2024!E

Inne wiadomości

Życzenia Wielkanocne od Syntal Chemicals

(3R,4S,5R,6R)-3,4,5-TRIS[(TRIMETHYLSILYL)OXY]-6-[[(TRIMETHYLSILYL)OXY]METHYL]TETRAHYDRO-2H-PYRAN-2-ONE (under GMP conditions)

4-BROMOBENZENOSULFONYL CHLORIDE

1,2,4,5-DI-O-ISOPROPYLIDENE-β-D-FRUCTOPYRANOSE