Syntal na CPHI Barcelona 2023

Jesteśmy dumni z udziału naszej firmy, w jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych – targach CPHI Barcelona 2023. Było to niezwykłe doświadczenie, które otworzyło przed nami nowe horyzonty i stworzyło doskonałą platformę do nawiązywania relacji z potencjalnymi partnerami i klientami.

W trakcie trwania targów mieliśmy okazję nie tylko zaprezentować nasze innowacyjne rozwiązania, ale także uczestniczyć w inspirujących spotkaniach biznesowych. Nasz zespół miał przyjemność nawiązać liczne kontakty, wymieniać doświadczenia z przedstawicielami innych firm oraz omawiać potencjalne współprace.

Udział w CPHI Barcelona 2023 był dla naszej firmy nie tylko sposobem na pokazanie się światu farmaceutycznemu, ale także szansą na zgłębienie najnowszych trendów i innowacji w branży. To doświadczenie umożliwiło nam lepsze zrozumienie dynamicznie zmieniającego się rynku i dostosowanie naszej oferty do najnowszych potrzeb klientów.

Jesteśmy przekonani, że udział w targach CPHI Barcelona to nie tylko inwestycja w obecność na rynku, ale przede wszystkim szansa na rozwój i kształtowanie przyszłości branży farmaceutycznej. Syntal już teraz z niecierpliwością planuje swój udział w kolejnej edycji CPHI, gotów do dalszej współpracy i doskonalenia standardów w dziedzinie farmacji.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach CPHI Barcelona oraz do zobaczenia za rok!

Inne wiadomości

Życzenia Wielkanocne od Syntal Chemicals

(3R,4S,5R,6R)-3,4,5-TRIS[(TRIMETHYLSILYL)OXY]-6-[[(TRIMETHYLSILYL)OXY]METHYL]TETRAHYDRO-2H-PYRAN-2-ONE (under GMP conditions)

4-BROMOBENZENOSULFONYL CHLORIDE

1,2,4,5-DI-O-ISOPROPYLIDENE-β-D-FRUCTOPYRANOSE